Recenzje książki "Tańce, pląsy i zabawy przy muzyce …"

Dodaj recenzję

Recenzje książki
"Tańce, pląsy i zabawy przy muzyce
dla dzieci w wieku przedszkolnym"

-----------------------------------------

"I ta książka o tańcach, pląsach i zabawach przy muzyce jest wspaniała. Dzieci bawią się z ochotą i wielką radością przy tych melodiach. A szczególnie uwielbiają 'Baranki' i 'Kowboje'! Pisz i wydawaj następne takie książki! Pozdrowienia z Legionowa"
Autor: Agnieszka           Data: 2004-02-06

-----------------------------------------

"Robercie! Jestem bardzo zadowolona z warsztatów, które zrobiłam wspólnie z dziećmi i ich rodzicami! A to dzięki Tobie, a dokładniej dzięki twoim pomysłom, które przedstawiłeś w swoich książkach. Tańce i pląsy są cudowne w swojej prostocie, dzieci chętnie się ich uczą. A im więcej im daję tym więcej chcą!!!! Serdecznie polecam je wszystkim, którzy należą do osób poszukujących. Pozdrawiam serdecznie."
Autor: Iwona           Data: 2004-02-01

-----------------------------------------

"Ta książka to kolejna publikacja, którą warto mieć pod ręką w pracy z dziećmi. Proste układy taneczne nie sprawiają dzieciom trudności, muzyka szybko wpada w ucho i mamy świetną zabawę na ponure, deszczowe dni - i zapewniony uśmiech na dziecięcych buziach."
Autor: Gonia           Data: 2003-10-31

Dodaj recenzję