Recenzje książki "Metody pedagogiki zabawy ..."

Dodaj recenzję

Recenzje książki

"Metody pedagogiki zabawy
w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym"

-----------------------------------------

"Mam tę książkę od kilku miesięcy. I bawię się z moim dzieckiem w te zabawy. Córka często daje mi wielkie koncerty wszystkich twoich szlagierów z tej książki. To jest niesamowite i zabawne jednocześnie. Dziękuję za piosenki i polecam innym rodzicom tę książkę."
Autor: Wiesia           Data: 2004-02-03

-----------------------------------------

"Dla tych wszystkich nauczycieli, którzy poszukują ciekawych metod pracy POLECAM właśnie książkę Roberta Domania "Metody pedagogiki zabawy w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym". W publikacji tej odnaleźć można atrakcyjne metody pracy z dzieckiem przedszkolnym. Forma książki, którą proponuje autor jest bardzo czytelna i przystępna nie tylko dla nauczycieli, ale i rodziców. Zbiór informacji o Pedagogice Zabawy i metodach pracy poparty jest bogatym materiałem do praktycznego działania. Kilkadziesiąt proponowanych zabaw może stać się inspiracją do tworzenia nowych jeszcze ciekawszych zabaw. Do książki dołączona jest płyta CD z melodiami do zabaw i tańców, o których pisze autor w jednym z rozdziałów. Polecam gorąco tę książkę, wszystkim nauczycielom którzy poszukują inspiracji do wspólnej zabawy z dziećmi. Zabawy, będącej czasem niezwykłym, radosnym i Twórczym dla obydwu stron."
Autor: Alicja           Data: 2003-09-23

-----------------------------------------

"Propozycje zabaw zawarte w książce pozwoliły uatrakcyjnić zajęcia z dziećmi i sprawić, że jeszcze lepiej czuły się w przedszkolu. Zachęcam tych, którzy jeszcze się z książką nie spotkali aby nadrobili zaległości:). Przyjemnej lektury!"
Autor: Kasia           Data: 2003-09-16

-----------------------------------------

"To nie jest książka, to jest niezbędnik dla każdego nauczyciela i nie tylko. Warto ją mieć. Wystarczy zajrzeć i.. każde zajęcie może okazać się atrakcyjne, pozbawione stereotypów i nudy. Bardzo się cieszę, że pozycja taka jest dostępna i z niecierpliwością czekam na kolejne. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli. Dodatkowym jej atutem jest płyta CD z nagraniami do wykorzystania w czasie zabaw."
Autor: Joanna           Data: 2003-09-11

-----------------------------------------

"Dziecko przychodzące do przedszkola, a później do szkoły, nastawione jest na przeżywanie i poznawanie ciekawych rzeczy i zjawisk. Oczekiwania te mogą być spełnione tylko przez właściwą realizację treści, przy uwzględnieniu zróżnicowanych form i metod pracy stosowanych w przedszkolu. Książka Roberta Domania - „Metody pedagogiki zabawy w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym” jest cennym źródłem wielu nowych treści (pomysłów) z pedagogiki zabawy i w znacznym stopniu uzupełnia lukę w polskiej literaturze tego typu. Zasługuje na uwagę także z racji starannego i estetycznego wydania. Napisana jest ze znawstwem tak pod względem metodycznym, jak i merytorycznym."
Autor: Iwona           Data: 2003-09-12

-----------------------------------------

"Kochani - to jest książka, którą potrzebuje każda osoba twórcza pracująca z dziećmi. W jasny sposób ukazuje ciekawe metody pedagogiki zabawy - te znane, te mniej znane i całkiem nowe. Inspiruje do nowych rozwiązań i poszukiwań. Ja jestem pod wrażeniem - moje przedszkolaki również. Chciałabym więcej takich książek. Życzę miłej lektury i jeszcze milszej i efektywniejszej pracy z dziećmi."
Autor: Gonia           Data: 2003-08-01

Dodaj recenzję